Przemysł medyczny

Przemysł farmaceutyczny, kosmetyczny, czy medyczny stawia wysokie wymagania producentom i dystrybutorom w zakresie opakowań i procesów dystrybucji, które muszą zapewnić utrzymanie wysokiej jakości, a także bezpieczeństwa produktom dostarczanym do odbiorcy.

Stosowanie odpowiednich opakowań dla produktów medycznych takich jak leki, sprzęt chirurgiczny czy też materiały sterylne jest jednym z wymogów. Aby spełnić wytyczne DPD (Dobrych Praktyk Dystrybucyjnych), które są wymagane podczas transportu i przechowywania, oferujemy pulę opakowań ze specjalnie opracowanymi  pudełkami z tworzywa sztucznego.

Specjalistyczne pudełka zamykane i zgrzewane są dostępne jako kwalifikowane pudełko chłodnicze i zwykłe  z pokrywą. Dzięki tej grupie opakowań wszystkie pudełka są śledzone za pomocą systemu Track&Trace. Poza tym zajmujemy się okresowym czyszczeniem, transportem i rejestracją pojemników logistycznych, dzięki czemu Państwa procesy mogą spełniać wytyczne „Dobrych Praktyk Dystrybucyjnych”.


Zalety 2Return:

Oszczędność kosztów

Mniejsze wydatki na zasoby logistyczne

Zrównoważony rozwój

Mniejsze zużycie materiałów, krótszy transport

Elastyczność

Umiejętność dostosowywania się do zmian

Ciągłość procesów

Procesy logistyczne bez zakłóceń, brak uszkodzonych produktów

8

AKTUALNOŚCI

Rotom Europe rozszerza działalność poprzez przejęcie Spółki Cargopak Ltd. w Wielkiej Brytanii

Rotom Europe rozszerza działalność poprzez przejęcie Spółki Cargopak Ltd. w Wielkiej Brytanii

Rotom, wiodący dostawca kompleksowych usług w zakresie usług i produktów logistycznych do transportu i magazynowania, kontynuuje swoją ekspansję w Europie. Przejmując …
 
Więcej aktualności

Historii klientów

Przemysł chemiczny

Przemysł chemiczny

Nasz klient jest globalną i wyspecjalizowaną firmą chemiczną, która produkuje szeroką gamę zaawansowanych materiałów oraz specjalistycznych chemikaliów,…
 
Więcej historii klientów

“Zrównoważone, oszczędne rozwiązanie”

“Zrównoważone, oszczędne rozwiązanie”

2Return is member of the Rotom Group