Przemysł opakowaniowy

Materiały opakowaniowe, takie jak pudełka, butelki i pojemniki, są nieporęczne i często wymagają dużej liczby palet i innych opakowań o różnych rozmiarach do transportu i przechowywania. Koszt opakowania często stanowi znaczący element kosztu całkowitej ceny nabycia.

W naszym programie odzyskiwania opakowań zbieramy opakowania do ponownego użycia od klientów we wszystkich branżach i głównych krajach europejskich. Po tym, jak klienci zgłaszają swoje puste opakowania w naszym portalu internetowym, zbieramy je, sprawdzamy i dostarczamy gotowe do ponownego użycia w fabryce. Nasz plastikowy Smartbox stanowi doskonałe rozwiązanie dla firm, w których ze względów higienicznych, zabronione są opakowania wykonane z drewna i metalu.

Nasza usługa odzyskiwania opakowań zapewnia optymalne ponowne wykorzystanie opakowań przy możliwie najniższych kosztach całkowitych i minimalnym wpływie na środowisko. Zapewniamy, że jakość opakowania zawsze spełnia wymagane specyfikacje.


 

 

Zalety 2Return:

Oszczędność kosztów

Mniejsze wydatki na zasoby logistyczne

Zrównoważony rozwój

Mniejsze zużycie materiałów, krótszy transport

Elastyczność

Umiejętność dostosowywania się do zmian

Ciągłość procesów

Procesy logistyczne bez zakłóceń, brak uszkodzonych produktów

8

AKTUALNOŚCI

2Return and James Hardie Europe GmbH enter into an agreement

2Return and James Hardie Europe GmbH enter into an agreement

2Return BV, specialist in logistics packaging management, and fibre cement building materials producer James Hardie Europe GmbH have entered into an agreement with the aim having p…
 
Więcej aktualności

Historii klientów

Przemysł chemiczny

Przemysł chemiczny

Nasz klient jest globalną i wyspecjalizowaną firmą chemiczną, która produkuje szeroką gamę zaawansowanych materiałów oraz specjalistycznych chemikaliów,…
 
Więcej historii klientów

“Zrównoważone, oszczędne rozwiązanie”

“Zrównoważone, oszczędne rozwiązanie”

2Return is member of the Rotom Group