Przemysł opakowaniowy

Materiały opakowaniowe, takie jak pudełka, butelki i pojemniki, są nieporęczne i często wymagają dużej liczby palet i innych opakowań o różnych rozmiarach do transportu i przechowywania. Koszt opakowania często stanowi znaczący element kosztu całkowitej ceny nabycia.

W naszym programie odzyskiwania opakowań zbieramy opakowania do ponownego użycia od klientów we wszystkich branżach i głównych krajach europejskich. Po tym, jak klienci zgłaszają swoje puste opakowania w naszym portalu internetowym, zbieramy je, sprawdzamy i dostarczamy gotowe do ponownego użycia w fabryce. Nasz plastikowy Smartbox stanowi doskonałe rozwiązanie dla firm, w których ze względów higienicznych, zabronione są opakowania wykonane z drewna i metalu.

Nasza usługa odzyskiwania opakowań zapewnia optymalne ponowne wykorzystanie opakowań przy możliwie najniższych kosztach całkowitych i minimalnym wpływie na środowisko. Zapewniamy, że jakość opakowania zawsze spełnia wymagane specyfikacje.


 

 

Zalety 2Return:

Oszczędność kosztów

Mniejsze wydatki na zasoby logistyczne

Zrównoważony rozwój

Mniejsze zużycie materiałów, krótszy transport

Elastyczność

Umiejętność dostosowywania się do zmian

Ciągłość procesów

Procesy logistyczne bez zakłóceń, brak uszkodzonych produktów

8

AKTUALNOŚCI

Rotom Europe rozszerza działalność poprzez przejęcie Spółki Cargopak Ltd. w Wielkiej Brytanii

Rotom Europe rozszerza działalność poprzez przejęcie Spółki Cargopak Ltd. w Wielkiej Brytanii

Rotom, wiodący dostawca kompleksowych usług w zakresie usług i produktów logistycznych do transportu i magazynowania, kontynuuje swoją ekspansję w Europie. Przejmując …
 
Więcej aktualności

Historii klientów

Przemysł chemiczny

Przemysł chemiczny

Nasz klient jest globalną i wyspecjalizowaną firmą chemiczną, która produkuje szeroką gamę zaawansowanych materiałów oraz specjalistycznych chemikaliów,…
 
Więcej historii klientów

“Zrównoważone, oszczędne rozwiązanie”

“Zrównoważone, oszczędne rozwiązanie”

2Return is member of the Rotom Group